Knižný titul: Špionológia - kompletná príručka špióna len za 19,99 €

33
%

pôvodná cena: 29,99 €

s nami ušetríte: 10,00 €

zakúpilo už 3 zákazníkov

Táto zľava končí za:
Zľava už vypršala.

Facebook Twitter Mail

Žiaľ, idete neskoro...
Ponuka bola ukončená dňa 16. 11. 2011.

Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom a nepremeškajte žiadnu ponuku:

Z exkluzívnej zberateľskej knižnej edície. Ideálny darček vianočný darček pre Vašu ratolesť len za 19,99 € s poštovným zadarmo.

Kde uplatniť kupón:

Eastone Books
Bulharská 70, 821 04  Bratislava

Tel.: 02 / 43 638 762
E-mail: finance@eastonebooks.com
Web: www.eastonebooks.com

Platnosť kupónu: od dnes do 09. 12. 2011
Spôsob uplatnenia kupónu:

Kupón je nutné uplatniť spolu s Vašou adresou na finance@eastonebooks.com

Rastie vám doma budúci lúštiteľ Da Vinciho kódu? Alebo nasledovník najslávnejšieho agenta Jamesa Bonda? Špionológia – kompletná príručka špióna ich zoznámi so všetkými úskaliami špiónskeho remesla.

Interaktívna knižka prevedie malého čitateľa svetom profesionálnych špiónov, zasvätí ho do tajomstiev úspešného krytia aj odhaľovania nepriateľských špiónov. Obsahuje množstvo šifier, kódov a dekódovacích zariadení, ktoré môže malý špión využiť aj v praxi.

Špionológia odhaľuje najúčinnejšie taktiky, heslá a návody na to, ako byť v špionáži najlepší. Prehľadne a zrozumiteľne opisuje históriu najznámejších tajných služieb a najväčšie špionážne kúsky, o ktorých sa doteraz veľa nevedelo. Vydavatelia totiž na zverejnenie niektorých dokumentov museli čakať 50 rokov.

Príručka je svojho druhu jedinečná, pretože obsahuje zápisky z denníka agenta britskej tajnej služby Spencera Blakea, alias agenta K. Ten podrobne opísal svoju najdôležitejšiu misiu svojej špionážnej kariéry, odhalil skryté identity najobávanejších špiónov kontrašpionáže a pre vydavateľa príručky poskytol aj podrobné mapy a opisy ukrytých centrál CODEX-u, najväčšieho ohrozovateľa sveta. 

Prostredníctvom zázračného Kryptotronu kniha odhalí malému špiónovi skryté texty, ktoré mu napovedia, o čo v misii agenta K skutočne išlo.

Kniha má nádhernú 3D obálku uprostred s tajným kódovým mechanizmom a obsahuje množstvo interaktívnych prvkov vo vnútri knihy. Špionológia je súčasťou výpravnej zberateľskej knižnej edície „Ológie“ v rámci, ktorej vyšli aj ďalšie zaujímavé tituly: Egyptológia, Mytológia, Piratológia, Drakológia, Čarodejológia a Ufológia.

Prečo nakupovať na www.eastonebooks.com?
- zľavové výhody pre registrovaných členov
- praktický e-shop
- okamžitý prístup k aktuálnym NOVINKÁM vydavateľstva
- rozsiahly sortiment knižných titulov pre rôzne cieľové skupiny
- tovar skladom priamo u vydavateľa
- expresné vybavenie objednávky

POZOR! Každý, kto využije túto zľavu a zaregistruje sa na stránke nášho vydavateľstva TU získa večnú zľavu 5% na celý knižný sortiment, ktorú si môže uplatniť pri ďalších svojich nákupoch priamo v našom e-shope. Zároveň má možnosť využiť výhodu kumulovaných zliav. Bližšie informácie nájdete priamo na stránke vydavateľstva www.eastonebooks.com v sekcii ZĽAVY!

Hlavné výhody:
  • Cena je konečná - vrátane poštovného.
  • Tovar príde po uplatnení kupónu priamo na Vašu adresu.
  • Ideálne ako vhodný darček.
Podmienky:
  • Kupón je platný od dnes do 09. 12. 2011
  • Počet kupónov na osobu nie je obmedzený.
  • Celkový počet kupónov je obmedzený na 300.
  • Kupón je nutné uplatniť spolu s Vašou adresou na finance@eastonebooks.com

Ďalšie informácie

Vo vydavateľstve Eastone Books sa zaoberáme vydávaním manažérskej a biznis literatúry, ako aj kníh z oblasti motivácie a osobného rozvoja.

Orientujeme sa na zahraničné novinky a bestsellery aktuálne v čase a sprostredkovávame čitateľom tie najnovšie poznatky a trendy z oblastí, “ktoré hýbu svetom”.

Pozrite si naše najobľúbenejšie knižné edície: Business Class, Open Mind, Success Library, Esprit a edíciu Nadácie Tatra banky na www.eastonebooks.com

V našom portfóliu nechýbajú ani atraktívne knižné tituly pre deti, moderné jazykové učebnice a tituly z oblasti zdravého životného štýlu.

Diskusia k zľave (0 príspevkov)

“Zatiaľ nebol pridaný žiadny príspevok...”

Prihlásenie

Zabudnuté heslo
29,99 € zakúpené už 3 x
končí za: Zľava už vypršala.